POZOR !!! Aktuálně akční slevy na náramky NewBe !!!

O nás

Jmenuji se Václav Štekr a zlatnickému řemeslu se věnuji již více než 30 let. Pocházím ze známého města zlatníků a klenotníků Jablonce nad Nisou, kde jsem v roce 1992 nastoupil do své první šperkařské firmy Soliter, jež se může chlubit staletou tradicí.
 
Václav Štekr

Zde jsem se začal učit pod vedením zkušených klenotnických mistrů a postupně se vypracoval na mistra dílny litého šperku. Ze své pozice jsem se zúčastnil mnoha renomovaných světových výstav a veletrhů, kde jsem získal nové zkušenosti a poznatky o moderních postupech a technologiích, pomocí kterých se mi podařilo zdokonalit zpracování šperků na tu nejvyšší úroveň.

Tyto zkušenosti jsem maximálně využil ve společnosti ALO Diamonds, kde jsem strávil 12 let. Z pozice ředitele výroby jsem intenzivně přispěl k rozvoji celé společnosti, kdy se z malé začínající firmy s pár zaměstnanci postupně stal lídr na českém trhu s diamantovými šperky s mnoha desítkami zaměstnanců.

Mé vize a představy o podobě šperků se postupně začaly ubírat jiným směrem, a proto jsem se po mnoholetém působení v této firmě rozhodl vydat vlastní cestou.

Vyznávám hodnoty jako tradice a cit, které se snažím vložit do každého šperku, který vyjde z mé dílny. Pracuji pouze se zlatem a diamanty či jinými drahými kameny.

Uvědomuji si, že každý klient je jedinečný a má specifické požadavky, proto ke každému z nich přistupuji individuálně a s maximální péčí. Zakládám si na dobrých a dlouhodobých vztazích s mými klienty, aby vždy byli maximálně spokojení a rádi se ke mně vraceli.

Václav Štekr